این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد مرکز زیبایی نینوک کاملا محفوظ می باشد

کاشت ناخن

کاشت ناخن

کاشت ناخن:
خانم‌ها به دلایل مختلفی کاشت ناخن را انجام می‌دهند؛ برخی صرفا برای زیبایی و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن‌هایشان، بطور مثال برای پوشاندن ناخن‌هایی که به گفته خودشان رنگ و روی زیبایی ندارند. استفاده از این ناخن ها برای افرادی که ناخن های ضعیف و شکننده دارند و همچنین افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند بسیار مناسب است چون مانع آنها می‌شود.
در سالن نینوک از برند  nbiاستفاده میشود.

کاشت پلی ژل از تکنیک های جدید در  کاشت ناخن می باشد که سختی و استحکام کاشت با پودر را دارد ولی انعطاف پذیرتر و سبک تر از آن است و ناخن هایی طبیعی با ماندگاری طولانی ایجاد می کند.
  کاشت پلی ژل ناخن یکی از بهترین روش‌های کاشت برای افرادی است که به بوی مواد کاشت حساسیت دارند.
در سالن نینوک از برند lusso استفاده میشود.
لمینیت :
یکی از روش های زیبایی راحت برای ناخن ها لمینت کردن است،  لمینت ناخن راه حل مناسبی برای زیبا شدن و استحکام ناخن ها می باشد.
در سالن نینوک از برند lusso استفاده میشود.
ژلیش :
  خانم هایی که به آرایش ناخن‌های خود اهمیت می‌دهند می‌دانند که ژلیش ناخن یا لاک موقت یک روش بلند  برای داشتن لاک روی ناخن است.
این شیوه نسبت به لاک معمولی ماندگاری بیشتری دارد و دیرتر پاک می شود. برای انجام ژلیش ناخن باید از دستگاه LED یا UV جهت انجام ژلیش ناخن استفاده 
کرد.
لاک ژل‌ها معمولا در سه مرحله روی ناخن انجام می‌شوند: ژل بیس، ژل رنگی و تاپ ژل. لاک ژل برای ناخن‌های طبیعی و همین طور ناخت کاشت  استفاده می شوند.
در سالن نینوک از برندهای  Gelish/lechat/ paion /lusso استفاده میشود.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

مقالات پیشنهادی

محصولات پیشنهادی

جهت اطلاع از جدیدترین اخبار و تخفیفات سایت ما در خبرنامه ما عضو شوید