این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد مرکز زیبایی نینوک کاملا محفوظ می باشد

راه های برداشتن تاتو

راه های برداشتن تاتو
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/05/31 0 نظر

شاید شما قبلا یک تتو و نقشی را روی پوست خود حکاکی کرده اید و هم اکنون آن را نمی‌خواهید، اگر جزو این دسته از افراد هستید در زیر راه‌های از بین بردن تتو که زیاد هم آسان نیست را آورده ایم شاید پیش زمینه ذهنی برای شما ایجاد کند تا بهتر بدانید از چه مسیری برای از بین بردن تتو پیش روید.

  • زدن تاتو همرنگ پوست :

در این روش، روی تاتو قبلی یک تاتو جدید با رنگ پوست شما زده می شود که باعث می شود تاتو کمرنگ تر دیده شود البته این روش می تواند فقط 60% تاتو را پاک کند و جای تاتو باقی می ماند.
البته اگر برای تاتو از روش میکروپیگمنتیشن یا میکروبیلدینگ استفاده کرده باشید و بخواهید تاتو قبلی رو اصلاح کنید مثلا قبلا تاتو ابرو انجام داده باشید و بخواهید الان مدل و رنگ تاتو ابرو رو عوض کنید این روش می تواند برای شما مناسب باشد.

 

  • تاتو ریموور:

تاتو ریموور یا همان حل کردن و خارج کردن رنگ بوسیله نوعی اسید یا ماده شیمیایی است که اظهار میدارند رنگ تاتو را حل و خارج میسازد البته این روش کمی زمانبر است و ممکن است تاتو به طور کامل پاک نشود و همینطور باعث شود که پاک کردن تاتو از روش های دیگر هم غیر ممکن یا سخت شود.

 

  • روش‌های سنتی برای از بین بردن نقش تتو یا پاک کردن تاتو:

بعضی افراد غیر مطلع پیشنهادهای عجیبی مینمایند مثل  گذاشتن سیر روی تاتو یا سوزاندن با سیگار یا حتی بعضی پزشکان بی تجربه با جسارت بوسیله کوتر اقدام به سوزاندن تاتو و خالکوبی میکنند که حاصلی جز کلویید و آثار سوختگی چیزی حاصل نمی‌شود.

 

  • استفاده از لیزر برای پاک کردن تاتو:


راه حل نهایی و قطعی خالکوبی و تاتو در هر جای بدن استفاده از لیزر میباشد که مورد تایید تمام مراجع پزشکی و علمی دنیا می‌باشد.

 

تاثیر رنگ تاتو در پاک کردن تاتو:

رنگ های سیاه و قهوه ای پررنگ در روش لیزر معمولا به راحتی پاک می شوند به خصوص اگر از یک رنگ برای تاتو استفاده شده باشد ولی اگر در تاتو شما از چند رنگ استفاده شده یا از رنگ های روشن برای تاتو استفاده کرده باشید ممکن است پاک کردن تاتو کمی مشکل باشد.(البته اگر پزشک شما برای لیزر از دستگاه های جدید استفاده کند حتی تاتو های با رنگ های روشن و متفاوت مثل سفید یا آبی را هم می توان در یک جلسه پاک کرد)
 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

دسته بندی مقالات

مقالات پیشنهادی

محصولات پیشنهادی

مطالب مرتبط

جهت اطلاع از جدیدترین اخبار و تخفیفات سایت ما در خبرنامه ما عضو شوید