این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد مرکز زیبایی نینوک کاملا محفوظ می باشد

مقالات

بهترین رنگ مو برای من چه رنگیه؟

بهترین رنگ مو برای من چه رنگیه؟

بهترین رنگ مو برای من چه رنگیه؟ رنگ و شخصیت پوست سرد یا گرم رنگ مو و رنگ چشم کارهایی قبل از رنگ کردن شماره اکسیدان مهم است?

بازدید : 595
همه چیزدرباره تراپی مو

همه چیزدرباره تراپی مو

همه چیزدرباره تراپی مو خاویار تراپی مو روغن آرگان، مفید اما گران اوزون تراپی مو هیدروژن تراپی لیزر تراپی مو مزوتراپی مو بوتاکس تراپی معجزه کراتین

بازدید : 656
اکستنشن مژه کجا بریم؟

اکستنشن مژه کجا بریم؟

اکستنشن مژه کجا بریم؟ انواع مژه مصنوعی چسب مژه مصنوعی آسیب دیدن مژه های طبیعی التهاب و عفونت چشم مراقبت‌های بعد از اکستنشن مژه

بازدید : 484
تاریخچه آرایش و آرایش کردن

تاریخچه آرایش و آرایش کردن

آرایش کردن از دیرباز بین زن و مرد رایج بوده است. در دوران ماقبل تاریخ هم خانم‌ها و آقایان نیز علاقه‌مند به بهتر نشان دادن ظاهر خود بودند.  مطالعه تاریخ باستان و گذشتگان دور به ما نشان می‌دهد که آرایش کردن از دیر باز در بین مردم مرسوم بوده است. سایت رخستان با شما خواهد بود تا تاریخچه‌ای از آرایش در هر یک از ملل مختلف را برای شما ارائه دهد. پس با سری مقالات زیبایی سایت رخستان همراه شوید و از مطالب مفید آن بهره ببرید. 

بازدید : 1,126
راهکارهای موثر جهت ارتباط با مشتریان آرایشگاه

راهکارهای موثر جهت ارتباط با مشتریان آرایشگاه

راهکارهای بسیاری برای یک آرایشگر وجود دارد که بتواند با مشتریان خود رابطه خوبی برقرار نماید. در این مقاله از سایت مرکز زیبایی نینوک سعی شده است به این موضوع بیشتر پرداخته شود و در این رابطه روش‌های جالب‌ توجهی برای برقراری ارتباط بهتر با مشتری‌های آرایشگاه عنوان شده است. شما می‌توانید با مرکز زیبایی نینوک و خدمات بی‌نقص آن، دیگر به دنبال هیچ آرایشگاهی نباشید زیرا ما هستیم  و کارهای خود را همواره به بهترین نحو انجام می‌دهیم.

بازدید : 686
راه های برداشتن تاتو

راه های برداشتن تاتو

شاید شما قبلا یک تتو و نقشی را روی پوست خود حکاکی کرده اید و هم اکنون آن را نمی‌خواهید، اگر جزو این دسته از افراد هستید در زیر راه‌های از بین بردن تتو که زیاد هم آسان نیست را آورده ایم شاید پیش زمینه ذهنی برای شما ایجاد کند تا بهتر بدانید از چه مسیری برای از بین بردن تتو پیش روید.

بازدید : 444
مدارک لازم جهت تاسیس آرایشگاه

مدارک لازم جهت تاسیس آرایشگاه

بیشتر بانوان علاقه‌مند به هنر آرایشگری، با گرفتن مدرک مربوطه تصمیم دارند سالن زیبایی خود را تاسیس کرده و شروع به کار نمایند. یکی از شرایط تاسیس آرایشگاه زنانه داشتن مدرک آرایش و زیبایی از سازمان فنی‌‌حرفه‌ای کشور است و اینکه دارا بودن صلاحیت و توانایی‌های عمومی، فنی و تخصصی متقاضی، از شرایط مهم در این حرفه است. صرفا تاسیس یک آرایشگاه، نیازمند پروانه کسب است که با مراجعه به اتحادیه مربوطه می‌توان مراحل قانونی را جهت تاسیس آرایشگاه طی کرد. در این نوشته مجوز  و مدارک مورد نیاز جهت گرفتن جواز کسب، برای شما عزیزان عنوان شده است. 

بازدید : 548

جهت اطلاع از جدیدترین اخبار و تخفیفات سایت ما در خبرنامه ما عضو شوید